III. Schnitta Sámuel Országos Szakmai Emlékverseny, elődöntő

Iskolánk csapata sikeresen szerepelt és megnyerte a Schnitta Sámuel Magyar Éttermi Kultúráért Egyesület a Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség támogatásával a vendéglátó szakmákat oktató intézmények tanulóinak meghirdetett III. Schnitta Sámuel Országos Szakmai Emlékverseny budapesti elődöntőjét 2015. január 23-án. Ezzel a győzelemmel a csapat kivívta a jogot, hogy a régióból részt vegyen az Országos döntőben a másik 6 régiós győztes csapat mellett 2015. március 26-27-28-án, Veszprémben.

A versenyen készült fényképeket ITT lehet megtekinten.

Iskolánkat képviselte, és hozzájárul a csapat sikeréhez:
Fenyédy Réka - cukrász
Rácz Róbert - pincér
Szalkai Csilla - pincér
Szelei István - szakács
Tóth Richárd- szakács

Felkészítő tanárok:
Berkesi Beáta - pincér
Czanikné Szalontai Henrietta - cukrász
Illés Vince Levente - cukrász
Juhász János - szakács
Kozma Krisztina - szakács

Molnár György - szakács