Jendrassik Gasztronómiai Verseny, 2019.dec.6.

Jendrassik Gasztronómiai Verseny

2019. dec.6.-án 3. alkalommal rendezték meg a Jendrassik Gasztronómiai Versenyt, melynek témája a Karácsony volt. A versenynek a Veszprémi Szakképzési Centrum Jendrassik-Venesz Szakgimnáziuma-Szakközépiskolája adott otthont. Magas színvonalú, jó hangulatú programon vehetett részt iskolánk csapata. A Dobos iskola versenyzői nagyon szép eredménnyel zárták a napot.

Részvevők: Cukrász: Karsai Viktória, felk. tanár: Pásztorné Varga Veronika.

        Pincér: Puszta Tamás és Lázár Milán, felk. tanár:Bocskay Mária. 

  Szakács:Bakos Ádám és Kovács Bence felk. tanár: Kozma Krisztina

Összesítésben iskolánk a 4. helyen végzett. Cukrász tanulónk "a legfinomabb méteres kalács" különdíjat kapta.

Gratulálunk a nagyszerű szerepléshez!