Ezüstérem a Szamos Mátyás IV. Cukrász Gasztronómiai Emlékversenyen

Sikeresen szerepelt iskolánk tanulója, Gábor Krisztina a mai napon megrendezésre került Szamos Mátyás IV. Cukrász Gasztronómiai Emlékversenyen. 7 induló iskola közül a hazai versenyző mögött léphetett a dobogó második fokára tanulónk, megelőzve a Giorgio Perlasca iskola versenyzőjét.

A versenyzők feladata egy 20 szeletes húsvéti dísztorta és 6 x 8 darab kézműves bonbon elkészítése volt. A versenyző a tortát betöltve hozzatta magával, de a helyszínen kellett bevonni vagy burkolni és díszíteni. A bonbonhoz csokoládét a helyszínen minden versenyző kapott a Szamos család támogatásából. 

Az versenyen készült fotók itt tekinthetők meg.

Iskolánkat képviselte, és hozzájárul a csapat sikeréhez: 
Gábor Krisztina

Felkészítő tanár:
Illés Vince Levente