Elérhetőek iskolánk Ideiglenes felvételi jegyzékei az egyes tagozatokra külön-külön!

Tisztelt Felvételizők! 

Az ideiglenes felvételi jegyzék az alábbi aloldalakon érhető el: www.dobosvszi.hu/felveteli-2016-17/ 

Az egyes tagozat kódok jegyzékei külön-külön megtalálhatóak a tagozat oldalán, illetve iskolánk portáján! Felhívjuk azon jelentkezők figyelmét, akik oktatási azonosítójuk közléséhez nem járultak hozzá, hogy nyilatkozatuk értelmében, minden felületen csak a megadott JELIGE lesz feltüntetve azonosításukra a nyilvános felületeken (az azonos jeligével rendelkezők hívják iskolánk titkárságát a +36-1 / 320-9804 központi számon). 

utolsó módosítás: 2016.03.09. 

A listákban a böngésző beépített keresőjével tudják kikeresni Oktatási azonosítójukat vagy JELIGÉJÜKET! Ehhez a legtöbb böngészőben lenyomott Ctrl (bal alsó sarokban) gomb melett üssék le az "F" billentyűt, majd a megjelenő keresőablakba kezdjék el begépelni azonosítójukat.